ANTANDROS DERNEĞİ’NDEN FARKINDALIK YARATAN ÇALIŞMA

ANTANDROS DERNEĞİ’NDEN FARKINDALIK YARATAN ÇALIŞMA

Antandros Derneği tarafından “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü”nde farkındalık yaratmak amacıyla düzenlenen “Antandros t-shirtünle selfie çek, gönder!” kampanyasına Edremit genelinden çok sayıda vatandaş katıldı...

09 Mart 2015 - 15:39

Antandros Derneği tarafından “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü”nde farkındalık yaratmak amacıyla düzenlenen “Antandros t-shirtünle selfie çek, gönder!” kampanyasına Edremit genelinden çok sayıda vatandaş katıldı.

Kadına yönelik şiddete karşı farkındalık yaratmak adına böyle bir kampanya düzenlediklerini ifade eden Antandros Dernek Başkanı Gülçin Cömert, “Edremit genelinde yaşayan vatandaşlarımız, derneğimizin üyesi olsun ya da olmasın ayırım gözetmeden kampanyamıza destek oldular. Edremit Belediye Başkanı Sayın Kamil Saka ve değerli eşi Günseli Hanım da destek vererek bizleri mutlu ettiler. Dernek olarak asıl amacımız Antandros kazılarının düzgün ve zamanında yapılmasını planlamak ve Abdullah Efendi Konağı’nın aktif olarak ayakta kalmasını sağlamak olsa da, bu ve benzer çalışmalarla farkındalık yaratmaya çalışıyoruz. Dernek yöneticilerimizden değerli kardeşim Olgu Şahin’in hazırladığı ve çalışmasını yürüttüğü projeye katılan herkese bir kere daha teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

Bu haber 1362 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ALİAĞA ENERJİ SOTA SOLAR MASA
ALİAĞA ENERJİ SOTA SOLAR MASA
MASTERCLASS Evlilik fotoğraf yarışmasının Birincisi.
MASTERCLASS Evlilik fotoğraf yarışmasının Birincisi.