EDREMİT’TE HİZMETLER AKSAMADAN DEVAM EDİYOR..

EDREMİT’TE HİZMETLER AKSAMADAN DEVAM EDİYOR..

Edremit Belediyesi Temizlik işleri Müdürlüğü tarafından ilçeye bağlı Kızılkeçili Mahallesi’nde genel temizlik çalışması yapıldı..

09 Mart 2015 - 15:03

Edremit Belediyesi Temizlik işleri Müdürlüğü tarafından ilçeye bağlı Kızılkeçili Mahallesi’nde genel temizlik çalışması yapıldı. Normal temizlik işlemlerinin yanı sıra vatandaşların şikâyetlerine neden olumsuzluklar ortadan kaldırılırken süpürgeli araçlar ile sokaklarda genel bir temizlik yapıldı.

Edremit Belediyesi’ne bağlı Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri normal periyodik hizmetlerinin yanı sıra Kızılkeçili Mahallesi’nde genel bir temizlik çalışması yaptı. Şikâyetlere neden olan olumsuzluklar iş makineleri ile ortadan kaldırılırken özel süpürgeli araçlar ile cadde ve sokaklar temizlendi. Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkilileri ilçenin tüm mahallelerinde hizmetlerin aksatılmadan yerine getirildiği belirterek, gelen şikâyetlerinde hemen değerlendirildiğini ifade ettiler. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da Edremit’in geniş bir alanda büyük bir kent haline geldiğini belirterek “40 mahalleden oluşan ilçemiz genelinde hizmetlerimiz devam ediyor. İlkbahar mevsiminin geldiği bu günlerde temizlik işleri, park bahçeler ve sinekle mücadele çalışmalarına ağırlık veriyoruz” dedi. 

Bu haber 1158 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ALİAĞA ENERJİ SOTA SOLAR MASA
ALİAĞA ENERJİ SOTA SOLAR MASA
MASTERCLASS Evlilik fotoğraf yarışmasının Birincisi.
MASTERCLASS Evlilik fotoğraf yarışmasının Birincisi.