Bugun...


KIZILKEÇİLİ ÇAYI TEMİZLENDİ..
Edremit Belediyesi tarafından Akçay MahallesiZnde bulunan çöp sahasının kapatılmasından sonra Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından bölgeden geçen Kızılkeçili Çayı temiz...

KIZILKEÇİLİ ÇAYI TEMİZLENDİ..
+ -

Edremit Belediyesi tarafından Akçay MahallesiZnde bulunan çöp sahasının kapatılmasından sonra Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından bölgeden geçen Kızılkeçili Çayı temizlendi.

Edremit Belediyesi tarafından Akçay ve Zeytinli Mahalleleri tarafından ortaklaşa kullanılan Akçay Zincirlikuyu (Dallas) mevkiinde ki çöp sahasının kapatılmasından sonra Temizlik İşleri ekipleri tarafından çalışmalara hız verildi. Akçay ve Zeytinli Mahallesi’ni ayıran Kızılkeçili Çayı’nda ekipler tarafından genel temizlik çalışması yapıldı. Eski köprüden ana yola kadar olan bölümde yapılan çalışma ile çeşitli nedenlerle biriken naylon atıklar başta olmak üzere kirlilikler ortadan kaldırıldı. Su seviyesinin azalması ile köprüden denize kadar olan bölümünde temizleneceği belirtildi. Edremit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkilileri belirlenen program dahilinde çalışmaların yoğun bir şekilde sürdüğünü belirterek özellikle sahil mahallelerin yaz sezonu öncesinde daha temiz hale getirileceğini ifade ettiler. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da en iyi temizliğin kirletmemek olduğunu belirterek ekiplerin yoğun bir şekilde çalıştığını vatandaşlarında temizlik konusunda daha duyarlı olmalarını istedi. 


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI