KIZILKEÇİLİ ÇAYI TEMİZLENDİ..

KIZILKEÇİLİ ÇAYI TEMİZLENDİ..

Edremit Belediyesi tarafından Akçay MahallesiZnde bulunan çöp sahasının kapatılmasından sonra Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından bölgeden geçen Kızılkeçili Çayı temiz...

08 Nisan 2015 - 14:41

Edremit Belediyesi tarafından Akçay MahallesiZnde bulunan çöp sahasının kapatılmasından sonra Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından bölgeden geçen Kızılkeçili Çayı temizlendi.

Edremit Belediyesi tarafından Akçay ve Zeytinli Mahalleleri tarafından ortaklaşa kullanılan Akçay Zincirlikuyu (Dallas) mevkiinde ki çöp sahasının kapatılmasından sonra Temizlik İşleri ekipleri tarafından çalışmalara hız verildi. Akçay ve Zeytinli Mahallesi’ni ayıran Kızılkeçili Çayı’nda ekipler tarafından genel temizlik çalışması yapıldı. Eski köprüden ana yola kadar olan bölümde yapılan çalışma ile çeşitli nedenlerle biriken naylon atıklar başta olmak üzere kirlilikler ortadan kaldırıldı. Su seviyesinin azalması ile köprüden denize kadar olan bölümünde temizleneceği belirtildi. Edremit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkilileri belirlenen program dahilinde çalışmaların yoğun bir şekilde sürdüğünü belirterek özellikle sahil mahallelerin yaz sezonu öncesinde daha temiz hale getirileceğini ifade ettiler. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da en iyi temizliğin kirletmemek olduğunu belirterek ekiplerin yoğun bir şekilde çalıştığını vatandaşlarında temizlik konusunda daha duyarlı olmalarını istedi. 

Bu haber 2547 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ALİAĞA ENERJİ SOTA SOLAR MASA
ALİAĞA ENERJİ SOTA SOLAR MASA
MASTERCLASS Evlilik fotoğraf yarışmasının Birincisi.
MASTERCLASS Evlilik fotoğraf yarışmasının Birincisi.