ŞAMPİYONLARDAN AYVALIK BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

ŞAMPİYONLARDAN AYVALIK BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’i ziyaret eden eden Balıkesir şampiyonu Sakarya İlköğretim Okulu Küçük Kız Voleybol takımı şampiyonluk sevincini başkanla paylaştılar...

09 Mart 2015 - 15:33

Katıldıkları müsabakalarda kendilerine destek veren Ayvalık Belediyesi’ne teşekkür etmek için belediye başkanı Rahmi Gençer’i makamında ziyaret eden Balıkesir şampiyonu olan Sakarya İlköğretim Okulu Küçük Kız Voleybol takımı ve öğretmenleri, önümüzdeki hafta gurup birinciliği için Manisa’ya gitmeye hazırlanıyor.

Okul Müdürleri Hidayet Kaya, beden eğitimi öğretmenleri Aysun Cengiz ve Vahdettin Harşlak ile birlikte gelen Sakarya İlköğretim Okulu Küçük Kız Voleybol Takımı oyuncuları şampiyonluk sevincini Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’e belediyenin müsabakalara gitmeleri sırasında sağladığı katkılardan dolayı teşekkür edip çiçek verdiler.

Sporun insanların hayatında çok önemli olduğunu vurgulayan Başkan Gençer, “Spor sayesinde paylaşmayı öğreniyorsunuz. Beraber sevinmeyi, beraber üzülmeyi, bir kaderi paylaşmayı öğreniyorsunuz. Arkadaş edinme, sosyal olma çok önemli. Spor terbiyesi almak, hayat için önünüzü aşacaktır. Spor insanı erken olgunlaştırır. Spor kulüplerinde sportif faaliyetler yapmak, özellikle takım sporu oyuncularının en büyük özelliği hayatı daha iyi tanımaktır. İnşallah bundan sonraki kişisel ve üniversite hayatınızda spora devam edersiniz” şeklinde konuştu.

Okul Müdürü Hidayet Kaya, sporcu öğrencilerin öğretmenleri eşliğinde çok sıkı çalışarak güzel sonuçlara ulaştıklarını bildirdi.

Başkan Gençer voleybolcu kızlardan ay olarak en küçükleri olan Dicle Yazıcı’yı makamına oturtarak fotoğraf çektirdi.

Bu haber 1452 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ALİAĞA ENERJİ SOTA SOLAR MASA
ALİAĞA ENERJİ SOTA SOLAR MASA
MASTERCLASS Evlilik fotoğraf yarışmasının Birincisi.
MASTERCLASS Evlilik fotoğraf yarışmasının Birincisi.